Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
<< Předchozí Další >>

Charlie Sheen je HIV pozitivní

Po dlouhé době se jméno herce Charlieho Sheena spojuje se slovem pozitivní, ale bohužel pro Charlieho a jeho milenky a milence to NENÍ dobrá zpráva.

  • 2015-11-20 10:21:11
  • 1113

Po dlouhé době se jméno herce Charlieho Sheena spojuje se slovem pozitivní, ale bohužel pro Charlieho a jeho milenky a milence to NENÍ dobrá zpráva. Charlie je totiž znám jako bohém, který si libuje v drogách, alkoholu a sexu, převážně nechráněného sexu.
Charlie Sheen je HIV pozitivní
V rozhovoru pro televizi se přiznal k nákaze, kterou dlouho tajil. „Jsem tu, abych potvrdil, že jsem HIV pozitivní. Musel jsem zastavit tu vlnu polopravd a povídaček o tom, jak ohrožuji zdraví ostatních. Nic nemůže být vzdálenější pravdě,“ prohlásil Sheen v rozhovoru s Mattem Lauerem. HIV u něj objevili před čtyřmi lety. „Začalo to krutými bolestmi hlavy. Myslel jsem, že mám nádor na mozku. Myslel jsem, že je konec. Je těžké ta tři písmena přijmout. Je to zlomový okamžik v životě,“ řekl Sheen.

Charlie nejspíše kvůli žalobám, které se u něj nyní hromadí, dal k prodeji dvě ze tří sídel v Beverly Hills.

„Má finanční situace není dobrá,“ přiznal Sheen. „Byl jsem nahoře, byl jsem dole. Byl jsem bohatej, byl jsem chudej. Tohle je prostě další kapitola života...“ řekl chladně Charlie Sheen.

<< Předchozí Další >>